Andy Rubin, İlginç Tasarımlı Yeni Çıkacak Telefonun Fotoğrafını Paylaştı

Essential Products’ın kurucusu ve aynı zamanda da Android’in babası olarak bilinen Andy Rubin, şirketine ait yeni bir telefonun görüntülerini paylaştı. Rubin’in ‘GEM’ kod adıyla paylaştığı ilginç tasarımlı yeni çıkacak telefonun şekli televizyon kumandasını andırıyor. Andy Rubin, telefonun çıkış tarihiyle, ismiyle ve donanımsal özellikleriyle alakalı bir bilgi vermedi.

İsmi belli olmasa da GEM adıyla kodlanmış bu telefon, daha önce gördüğünüz hiçbir telefona benzemiyor. Andy Rubin, bu telefonun özel bir malzemeden yapıldığını ve bu malzemenin sürekli renk değiştiren bir yapıda olduğunu belirtti. Bu konuda haklı olduğu Twitter’dan paylaştığı videodan görülebiliyor. Farklı açılardan bakıldığında farklı renkler görülebiliyor.

Rubin’in paylaştığı bu görselde GEM’in arkasında kamera olduğu görülebiliyor. Bu kameranın özellikleri bilinmesede geniş sensörlü olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca görüntüye göre parmak izi mevcut ve kameranın altında duruyor. Ama dediğimiz gibi telefonun donanımsal özellikleri, ismi ve çıkış tarihiyle alakalı bir bilgi verilmedi.

Görkem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

PS 5 ne zaman çıkacak? Özellikleri neler? Fiyatı ne?

Per Eki 10 , 2019
Japonya merkezli teknoloji devi Sony, herkesin merakla beklediği Playstation 5 için tarih verdi. Sony, Playstation 5’in 2020’nin sonlarında çıkacağını duyurdu. PS 5’in fiyatı ne olacak PS 5’in fiyatıyla ilgili resmi bir açıklama bulunmuyor fakat Ace Research Institute Analisti Hideki Yasuda konsolun fiyatının 499 dolar olacağını belirtiyor. Ayrıca konsolun hangi işlemciyle çıkacağı oldukça merak ediliyor. RuthenicCookie, […]