Lol Taktik Savaşları E-spor Geliyor

Lol’ün çok sevilen modu TFT (Taktik Savaşları) profesyonel arenada yer alacak. Çok fazla oynanan ve büyük bir şekilde ilgi gören taktik savaşları modu artık profesyonel arenada. Takımlar transfer yapmaya başladı bile.

Taktik savaşları geliştirici ekibinden olan Richard “Maple Nectar” Henkel bazı açıklamalarda bulundu. Açıklamasına göre taktik savaşlarını 2020 itibariyle profesyonel arenada göreceğiz. Geliştiricinin verdiği bilgiye göre oyunu dereceli oynayanların sayısı normal oynayanlarının sayısının 4 katı. Bu oranlara göre Riot Games taktik savaşları oyuncularına güzel bir deneyim sunmak istediğini belirtiyor.

Taktik savaşlarına özellikle Kore’de çok büyük bir ilgi var. Böylesine bir ilgi varken Riot Games’in bu modu umursamaması mümkün değil. Yapılan açıklamaya göre TFT oyun modunu her ay yaklaşık 33 milyon kişi oynuyor. E-spor sahnesinde büyük bir ilgi görmesi oldukça muhtemel.

Görkem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

PS Plus ekim ayı ücretsiz oyunları belli oldu

Cts Eyl 28 , 2019
Her ay PS Plus’ ı olanlara 2 tane oyunu ücretsiz yapan sony, ekim ayında ücretsiz olacak oyunları açıkladı. Geçtiğimiz ay Batman Arkham Knight ve Darksiders III oyunları ücretsizdi. İşte ekim atının ücretsiz PS Plus oyunları: 1- The Last Of Us Remastered 2- MLB The Show 19 MLB The Show 19 […]