Paypal Artık Facebook İle Yollarını Ayırdı

Amerika Birleşik Devletleri’nin en yetkili isimlerinden beklediği desteği alamayan Facebook Libra, bu sebepten ötürü çıkış tarihi konusunda netleşemiyor. Tahminler 2020’yi gösterse de PayPal cephesinden alınan bir haber, Libra’nın kripto para piyasasına gelişini ertelemiş olabilir!

PayPal Facebook Libra ödeme sistemi ile yollarını ayırdı!

Facebook’un küresel ve dijital para birimi için kurulan Libra Association, ödeme sistemi mevzusundaki en güçlü destekçisini kaybetti. İlgili süreç hakkında bir açıklama yapan PayPal, derneğin içerisinde daha fazla bulunmayacağını ve ana işlerine odaklanacağını belirtti.

Sosyal medya sitesinin kripto para birimini dışarıdan desteklemeye devam edeceğini ifade eden PayPal, gelecekte Libra çatısı altında Facebook ile çalışmak adına karşılıklı diyaloğu sürdürmek istiyor.

Ödeme devinin aldığı karara ilişkin bir cevap veren Libra yetkilileri, finansal sistemin yeniden yapılandırılması konusunda mevcut olan zorlukların farkında olduklarını belirttiler. Tüzel kişiliği ile de bir açıklama yapan dernek, şunları söyledi:

“Elimizdeki finansal sistemi insanlara uygun bir şekilde yeniden yapılandıracak olan bir değişikliği yapmak zor olacak. Bu göreve olan bağlılık bizim için her şeyden daha önemlidir. Bu bağlılığın eksikliğini bildiğimiz için şimdi daha iyiyiz.”


admin

iletişim: onuralpsahinli@techhabers.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Andy Rubin, İlginç Tasarımlı Yeni Çıkacak Telefonun Fotoğrafını Paylaştı

Çar Eki 9 , 2019
Essential Products’ın kurucusu ve aynı zamanda da Android’in babası olarak bilinen Andy Rubin, şirketine ait yeni bir telefonun görüntülerini paylaştı. Rubin’in ‘GEM’ kod adıyla paylaştığı ilginç tasarımlı yeni çıkacak telefonun şekli televizyon kumandasını andırıyor. Andy Rubin, telefonun çıkış tarihiyle, ismiyle ve donanımsal özellikleriyle alakalı bir bilgi vermedi. İsmi belli olmasa […]