STEVE JOBS YAŞIYOR OLABİLİR Mİ?

2011 yılında ölen ve farklı kişiliği ile unutulmayan Apple kurucusu Steve Jobs ile alakalı ilginç bir iddia sosyal medya gündeminde dolaşıyor. Ortaya çıkan fotoğrafa göre Steve Jobs, Suriye’de sessiz sakin bir hayat yaşıyor olabilir. İşte Steve Jobs yaşıyor mu? iddiası ve ortaya çıkan Steve Jobs resmi

Steve Jobs yaşıyor mu?

Reddit üzerinde bir kullanıcı tarafından paylaşılan gönderide, Steve Jobs olduğu iddia edilen bir kişinin Suriye ve Mısır benzeri bir ülkede çekilen fotoğrafı sosyal medyayı karıştırdı. Fotoğrafta, Steve Jobs olduğu iddia edilen kişi yerel kıyafetlere uygun rahat bir kıyafetle ve ayakkabısız bir şekilde otururken görülüyor. Kişinin kolundaki saat ise dikkat çeken bir diğer detay olarak görülmüş. Reddit kullancıları arasında birçok komplo üretilirken, bu komplonun en büyük dayanağı ise Steve Jobs’un babasının Suriyeli oluşu.

Farklı kişiliği ile bilinen ve hakkında birçok belgesel yapılan Steve Jobs’un bu resimdeki kişi olup olmadığı belli değil. Daha öncelerde de çekilme ihtimali bulunan bu fotoğraf hakkında ortaya atılan en güçlü iddia ise Steve Jobs’unrahat bir hayat sürmek için ölü numarası yapması.

Steve Jobs’un ailesi tatil için Türkiye’yi seçmişti

2011 yılında hayatını kaybeden Steve Jobs‘un eşi ve çocukları tatillerini Türkiye‘de  geçirme kararı almışlardı. Jobs‘un eşi Laurene Powell ve çocukları Erin Siena JobsReed Jobs, Eve Jobs 225 milyon dolarlık teknoloji harikası Venus isimli yat ile Göcek‘te zaman geçirmişlerdi.

Jobs‘un tasarımında bizzat kendi zevklerini ön plana çıkardığı Venus, görenleri kendine hayran bırakmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close